Natural Beta Carotene 96%

Përshkrim i shkurtër:

【】 Aplikimi Beta-Carotene 96% është një pigment të kuq-portokalli gjenden në bimë dhe fruta, jo për përdorim të drejtpërdrejtë në ushqim.

【】 Form : portokalli Deep ose pluhur i kuq fine

【】 CAS Nr : 7235-40-7

【E】 Nr : E160a

【】 HS Kodi : 32030090

Njohuri të thellë mbi  Beta-carotene  tregut na mundëson që ju burim me çmim konkurrues ish reputacion  Beta-Carotene  prodhuesit. Nëse jeni duke kërkuar për  Beta-Carotene 96%  , nuk hezitoni të na dërgoni email.


Detail Product

Produkt Tags

Beta-carotene tani kanë marrë një sasi të madhe të vëmendjes, si anti-kancer dhe anti-plakje komponimet e mundshme. Betacarotene është një antioksidant fuqishme, mbrojtjen e qelizave të trupit nga dëmtimi i shkaktuar nga radikalet e lira.

Specifikimi tabela e Natyrore beta-carotene 96%

 

artikuj standardet
shfaqje Red Powder
përmbajtje ≥96%
spektër Absorbance në cikloheksan Max. Në 453 ~ 457nm
Metalet e renda ≤0.001%
arsenik ≤0.0003%
Pb ≤0.5ppm
Papastërtitë organike të avullueshme
Methanol ≤3000ppm
etanol ≤5000ppm
aceton ≤5000ppm
naftë, eter ≤5000ppm

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !