Vitamina E 98% vaj, vaj DL-ALPHA Tocopherol

Përshkrim i shkurtër:

【】 Aplikimi Vitamina E 98% vaj, vaj DL-ALPHA Tocopherol   përdorur gjerësisht në Për fortifikimit e margarinë, vaj dhe yndyrë, produktet e të ushqyerit dhe ushqime baby, gjithashtu i përshtatshëm për kapsulë e butë.

【】 Prodhuesi kryesor  DSM, ADM, Zhejiang Mjekësi (ZMC), Brenntag

【】 Form : Oil

【】 CAS Nr : 9002-96-4

【E】 Nr : 302

【】 HS Kodi : 29362800

Njohuri të thellë në vitaminë E 98% të naftës  treg na mundëson që ju burim me çmim konkurrues ish respektuar vitaminë E 98% të naftës  prodhuesit. Nëse jeni duke kërkuar për  vitaminë E 98% të naftës , mos hezitoni të na Dërgojani.


Detail Product

Produkt Tags

Vitamina E ka disa funksione të rëndësishme;

Të ndihmojë ruajtjen e strukturës qelizore, duke mbrojtur membranat qelizore.

kjo është një antioksidant që ndihmon ngadalësojnë proceset që dëmtojnë qelizat

 

Përfitimet shëndetësore nga vitamina E janë:

 

Të ndihmojë për të parandaluar sëmundjet e zemrës dhe enëve të gjakut

Përdoret për parandalimin e kancerit

Të ndihmojë për të ulur presionin e lartë të gjakut

Përdorur për të parandaluar çrregullime të caktuara të lëkurës

Të ndihmojë me artrit

ARTIKUJT STANDARD
shfaqje Të bardhë ose pluhur whitelike
shqyrtim > = 50%
Humbja në tharje = <5.0%
Analiza Seive > = 90% përmes Nr 20 (US)
Metaleve të rënda = <10mg / kg
arsenik = <2mg / kg
Pb = <2mg / kg
kadmium = <2mg / kg
merkur = <2mg / kg

Specifikimet teknike

Produkt Specifikim paketë Aplikimet kryesore
acetate DL-alfa tocopherol 93% e naftës 200 / 950kg / daulle Për përdorim në klasën e ushqimit.
acetate DL-alfa tocopherol 98% e naftës 20/50 / 200 kg / daulle Për fortifikimit e margarinë, vaj dhe yndyrë, produktet e të ushqyerit dhe ushqime baby, gjithashtu i përshtatshëm për kapsulë e butë.
DL-alfa pluhur acetate tocopherol 50% CWS /
CWS-D
20kg / carton Lehtësisht të shpërbërë në ujë të ftohtë dhe për këtë arsye mund të përdoret si fortifikimin e produkteve ushqimore thatë të tilla si mielli, qumështi pluhur, pluhur pije.
DL-alfa fuqi acetate tocopherol 50% TAB 50 kg / carton Për përdorim në tableta dhe kapsula të forta.
DL-alfa acetate tocopherol beadlet 50% TAB-B 20/50 kg / carton Për përdorim në kapsula të forta.
DL-alfa acetate tocopherol beadlet 75% TAB-B 20/50 kg / carton Për përdorim në kapsula të forta.
Vitamina E (tocopherols të përziera) 30% / 50% Powder 25 kg / qese Për përdorim në ushqim ose klasën e ushqim, e përdorur kryesisht në kafshë të ushqyer.
DL-alfa pluhur acetate tocopherol 50% SF 25 kg / carton Për përdorim në tableta të ulët përmbajtjes dhe kapsula të forta.
DL-alfa succinate tocopherol kalcium 96% kristaltë Powder 25 kg / carton Për përdorim në tableta dhe kapsula të forta.
Përzier tocopherol Koncentrat 50/70/90% e naftës 20/50 / 200 kg / daulle Përdoret si një antioksidant në vaj dhe yndyrë, skuq dhe acidit yndyror pangopura.
D-alfa tocopherol 1000/1100/1200/1300 / 1409IU 20/50 / 200 kg / daulle Për fortifikimit e margarinë, vaj dhe yndyrë, produktet e të ushqyerit dhe ushqime baby, përdoret edhe në kapsulë e butë dhe si një antioksidant në vaj dhe yndyrë.
acetate D-alfa tocopherol 1000/1100/1200 / 1360IU 20/50 / 200 kg / daulle Për fortifikimit e margarinë, vaj dhe yndyrë, produktet e të ushqyerit dhe ushqime baby, përdoret edhe në kapsulë e butë dhe si një antioksidant në vaj dhe yndyrë.
D-alfa pluhur acetate tocopherol 700 CWS 20kg / carton Lehtësisht të shpërbërë në ujë të ftohtë dhe për këtë arsye mund të përdoret si fortifikimin e produkteve ushqimore thatë të tilla si mielli, qumështi pluhur, pluhur pije.
D-alfa pluhur acetate tocopherol 700 TAB 20kg / kartoni 50 kg / daulle Për përdorim në tableta dhe kapsula të forta.
D-alfa pluhur acetate tocopherol 700 SF 25 kg / carton Për përdorim në tableta të ulët përmbajtjes dhe kapsula të forta.
D-alfa acetate tocopherol beadlet 700 TAB-B 20kg / kartoni 50 kg / daulle Për përdorim në kapsula të forta.
D- alfa acetate tocopherol beadlet 950 TAB-B 20kg / kartoni 50 kg / daulle Për përdorim në kapsula të forta.
D-alfa tocopherol succinate 1210/1185/1185-se 25 kg / daulle Për përdorim në tableta dhe kapsula të forta.
Tretshme në ujë (Natyrore) Vitamina E (TPGS) 25 kg / daulle 10kg / kartoni Për fortifikimit e ushqim dhe pije, sidomos për ushqimin me pamjen transparente, gjithashtu i përshtatshëm për kapsulë e butë.

 

 

 

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !