Lutein 5% / 10% TAB-S Beadlet, klasa tablet, të ftohtë dispersible ujit Niseshte, për të vegjetarian

Përshkrim i shkurtër:

【】 Aplikimi Lutein 5% / 10% TAB-S Beadlet , për tableta dhe kapsula l hard-shel, veçanërisht për tableta plot gjallëri. Gjithashtu i përshtatshëm për pije dhe ushqime të tjera me bazë uji.

Lloji  Beadlet,  klasën tabletë, dispersible ujë të ftohtë Amidoni, për vegjetarian

【】 CAS Nr : 502-65-8

【E】 Nr : E161b

【】 HS Kodi : 32030090

Njohuri të thellë mbi  lutein tregut na mundëson që ju burim me çmim konkurrues ish reputacion  lutein prodhuesit. Nëse jeni duke kërkuar për  Lutein 5%/10% Beadlet TAB-S, mos hezitoni të na Dërgojani.


Detail Product

Produkt Tags

【】 Efikasiteti

1. shikimi Protect

luteinështë një nga baza në lente dhe retinën e syrit, mund të parandaluar të lidhura me moshën macular Bastardim (AMD), dhe për të përmirësuar shikimin.

 2. lehtësuar Mosha Pigment Degjenerimi në trupin e njeriut dhe peroxidation anti-lipidet nga antioxidation.

3. Rregullimi gjakut yndyrë, të parandaluar lipoprotein densitet të ulët kundër antioxidation, dhe në këtë mënyrë të lehtësojë cardiopathy. 

Specifikimi i  Lutein 1% Powder CWS

TESTET SPECIFIKIMET
 shfaqje Beadlet
shqyrtim 5%
Erë karakteristikë
shije karakteristikë
rrjetë 100% të kalojë 80 rrjetë
Humbja në tharje MAX. 5.0%
ash Total MAX. 3.0%
Metalet e renda MAX.10 ppm
Pesticidet Negativ
Tretshmëria të ujit Tretshëm në ujë
Kontrolli mikrobiologjik
I përgjithshëm i baktereve ≤100cfu / g
Maja & Mold Negativ
Salmonella Negativ
E. Coli Negativ
Stafilokoket: Negativ

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !