Rice Proteina 80%

Përshkrim i shkurtër:

【】 Aplikimi Rice Proteina është një proteinë vegjetarian izoluar nga 100% jo-OMGJ oriz krunde, është substancë pluhur që i formuar nga përpunimi i pulverizim, purfication dhe e thatë. Rice Protein Powder, përbërja e tij amino acid është më e afërt me modelet e OBSH, e cila është lehtësisht të tretshëm

Rice Proteina është i vetmi proteina kokërr e cila nuk ka nevojë të bëjë eksperimentin e alergjen. Non-alergjen, Lehtësia e tretshmërinë, krejtësisht proteina natyrale midis të gjithë drithërave, profili mirë-ekuilibruar amino acid, gluten dhe lactose-free, vlerë të lartë biologjike. Rice Proteina është një lloj i proteinave bimore ideale.

【】 Form : Pluhur

【】 CAS Nr : 94350-05-7

【】 HS Kodi : 35040090

Njohuri të thellë mbi  Rice proteinave treg na mundëson që ju burim me çmim konkurrues dhe të mallrave me cilësi të lartë. Nëse jeni duke kërkuar për  Rice proteinave, nuk hezitoni të na dërgoni email.


Detail Product

Produkt Tags

Tabela Specifikimi i Rice proteinave

ITEM STANDARD
shfaqje Pluhur e zbehta të verdhë, unifority andrelex, asnjë grumbullim ose myk, nuk ka çështje të huaja me sy të lirë
Përmbajtja e proteinave (%, baza e thatë) N * 6,25 ≥80
përmbajtja lagështi (%) ≤8.0
Përmbajtja Ash (%, baza e thatë) ≤5.0
Përmbajtja yndyrë (%, baza e thatë) ≤8.0 
Arsenic (ppm) ≤0.5
Plumbi (ppm) ≤0.4
Mercury (ppm) ≤0.2
Kadmium (ppm) ≤0.4
Total numërimin pjatë (cfu / g) ≤5000
Koliformeve (MPN / 100g) ≤30
Kallëpet dhe maja (cfu / g) ≤25
E.Coil Negativ
Enterobacteriaceae Negativ
bakter patogjenik (cfu / 25g) Negativ

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !