Vitamine A Palmitate 1.0 M IU

Përshkrim i shkurtër:

【】 Aplikimi Vitamina A Palmitate 1.0 M IU  pluhur përdorur gjerësisht në miell, qumësht pluhur, pije pluhur.

【】 Prodhuesi kryesor  DSM, BASF, Zhejiang NHU, Adisseo, Zhejiang Medicine, Kingdomway

【】 Form : Pluhur

【】 CAS Nr : 79-81-2

【E】 Nr : 302

【】 HS Kodi : 29362100 

Njohuri të thellë në vitaminë A e tregut të na mundësuar që burim me konkurrues ish çmim mbi prodhuesit e njohur Vitamina A. Nëse jeni duke kërkuar për  Vitamina A Palmitate 1.0 M IU, mos hezitoni të na Dërgojani.


Detail Product

Produkt Tags

Dy format e vitaminës A janë të disponueshme në dietë njerëzore: preformed vitamin A (retinol dhe forma e saj esterifikuar, retinil ester) dhe carotenoids provitamin A.

Specifikim i (acetate dhe Palmitate)

artikuj                           Specifikim
Përshkrim Pak të verdhë të ngurta apo të verdhë të lëngshme me vaj, EP
Identifikimi A: hollë Shtresa chromatographic B: Faqet substance  C: reaksioni e ngjyrave  Në përputhje, EPTo përputhje, PE Në përputhje, PE
Faqet substancë raportet A300 / A326 A350 / A326  A370 / A326  ≤ 0.60, 0.54 EP≤, EP ≤ 0.14, EP
Retinol ≤ 1.0%, EP (ose HPLC)
acid Vlera ≤ 2.0%, EP
vlera peroksid ≤10.0, EP
Metalet e rënda (si Pb) ≤ 5 mg / kg, CP
arsenik ≤ 1 mg / kg, CP
Teste mikrobiologjike bakteret gjithsej numërimin total myk dhe maja numërimin   koliformeve   Salmonella  ≤ 1000 cfu / g, GB / T 4789≤ 100 cfu / g, GB / T 4789 pak se 30 MPN 100G, GB / T 4789 n.d / 10g, SNO332
shqyrtim ≥1,700,000 IU / g, EP  

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !