Lutein 0.02% -2.0% Emulsion

Përshkrim i shkurtër:

【】 Aplikimi Lutein Emulsion  Veçanërisht të përshtatshme për fortifikimit dhe ngjyrim të pijeve, gjithashtu i përshtatshëm për supave, salcat, drithëra, ëmbëltore, produkteve të qumështit dhe ushqime të foshnjave. Varg Ngjyra: e verdhë

Lloji  100% natrual extract from Marigold

【】 Form : Emulsion 

【】 CAS Nr : 502-65-8

【E】 Nr : E161b

【】 HS Kodi : 32030090

Njohuri të thellë mbi  lutein tregut na mundëson që ju burim me çmim konkurrues ish reputacion  lutein prodhuesit. Nëse jeni duke kërkuar për  lutein 0.02% -2.0% Emulsion , mos hezitoni të na Dërgojani.


Detail Product

Produkt Tags

【】 Efikasiteti

1. shikimi Protect

luteinështë një nga baza në lente dhe retinën e syrit, mund të parandaluar të lidhura me moshën macular Bastardim (AMD), dhe për të përmirësuar shikimin.

2. lehtësuar Mosha Pigment Degjenerimi në trupin e njeriut dhe peroxidation anti-lipidet nga antioxidation.

3. Rregullimi gjakut yndyrë, të parandaluar lipoprotein densitet të ulët kundër antioxidation, dhe në këtë mënyrë të lehtësojë cardiopathy.

Specification of Lutein 80%, 90% Crystalloid

Emri i produktit

lutein

Emri latin

Ekstrakt Marigod Flower, Tagetes erecta L.

Pjesa e përdorur

lule

Vendi i origjinës

Kinë

analizë

SPECIFIKIM

shqyrtim

lutein

Metoda e testimit

HPLC

shfaqje

pluhur Orange Fine

Mbetjet në ndezjen

≤5.0%

Humbja në tharje

≤5.0%

Pesticidet

Përputhet me USP

Metalet e renda

≤20ppm

Pb

≤3.0ppm

si

≤2.0ppm

Erë

karakteristikë

madhësisë së grimcave

100% deri 80 rrjetë

Microbioiogical

I përgjithshëm i baktereve

≤10000cfu / g

Maja & Moulds

≤1000cfu / g

Salmgosella

Negativ

coli

Negativ


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !