Vitamina E 700 CWS-A Powder, D-Alpha-tocopheryl acetate, dispersible ujë të ftohtë 700 IU

Përshkrim i shkurtër:

【】 Aplikimi Vitamina E 700 CWS-A Powder f apo fortifikimi i produkteve ushqimore thatë të tilla si miell, qumësht të thatë dhe pluhurat pije dhe ushqime me bazë uji.

【】 Prodhuesi kryesor  DSM, ADM, Zhejiang Mjekësi (ZMC), Brenntag

【】 Lloji : dispersible pluhur, ujë të ftohtë 700 IU Vitamina E / g

【】 Compendia : FCC *; USP *; .. Ph Eur *; IP; Non-OMGJ; PAH ulët

【E】 Nr : 308

【】 HS Kodi : 29362800

Njohuri të thellë në E Vitamina  treg na mundëson që ju burim me çmim konkurrues ish respektuar Vitamina E prodhuesit. Nëse jeni duke kërkuar për Vitamina E 700 CWS-një pluhur , mos hezitoni të na Dërgojani.


Detail Product

Produkt Tags

Vitamina Eka disa funksione të rëndësishme;

Të ndihmojë ruajtjen e strukturës qelizore, duke mbrojtur membranat qelizore.

kjo është një antioksidant që ndihmon ngadalësojnë proceset që dëmtojnë qelizat

 

Përfitimet shëndetësore nga vitamina E janë: 

Të ndihmojë për të parandaluar sëmundjet e zemrës dhe enëve të gjakut

përdoret për parandalimin e kancerit

Të ndihmojë për të ulur presionin e lartë të gjakut

përdoret për të parandaluar çrregullime të caktuara të lëkurës

Të ndihmojë me artrit

ARTIKUJT STANDARD
shfaqje Të bardhë ose pluhur whitelike
shqyrtim > = 50%
Humbja në tharje = <5.0%
Analiza Seive > = 90% përmes Nr 20 (US)
Metaleve të rënda = <10mg / kg
arsenik = <2mg / kg
Pb = <2mg / kg
kadmium = <2mg / kg
merkur = <2mg / kg

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !